Co je "Můj deník" a k čemu slouží?

Od 1.5.2024 jsem spustila novou sekci "Můj deník". Jak už z názvu vyplývá, jedná se o můj osobní deník. Protože každý den se stane minimálně jedna situace, kdy si říkám, tohle určitě musím zmínit v dalším videu či podcastu. To by mohlo být inspirativní téma i pro ostatní ženy. Deník je perfektní a zároveň jednoduchá forma sdílení.

Nejsem jen koučka, jsem také maminka, partnerka, podnikatelka, kamarádka, žena. A všechny tyto role se v deníku objevují. "Můj deník" je určen jako inspirace, motivace a podpora. Právě ve chvílích, kdy o sobě pochybujeme, když se nám zrovna nedaří potřebujeme podpořit. Mým cílem je inspirovat k tomu, abychom nehledali v životě dokonalost. Ujistit vás, že je v pořádku mít občas den blbec, cítit se frustrovaně, že nikdo není dokonalý, že chybovat je lidské. A také to, že vše se dá využít jako příležitost k osobnímu růstu.


Co mi běželo hlavou, když jsem "Můj deník" spustila?

Wau. Tak tohle byl pro mě velký krok. Vystoupit z komfortní zóny, zavázat se nejen sobě, ale i vám, že budu každý den pravidelně sdílet své poznatky a uvědomění ze svého života. Ale pozor, nejen to! Mám dokonce svolení svých přátel, klientek se s vámi dělit i o jejich příběhy. Jsem nadšená! To bude jízda! Co tomuto rozhodnutí ale předcházelo? Tisíc pochybností. Bude to někdo číst? Zajímá to vůbec někoho? Co když zrovna nebudu mít o čem mluvit? Co když... Mohla bych pokračovat dál a dál. Co mě ale nakonec dovedlo k tomu tento krok udělat? VY! Čím dál častěji mi od vás chodí zprávy, že něco, co jsem sdílela, vám pomohlo ve vaší vlastní situaci, a to je to, co mě žene dopředu! Není pro mě větší odměna než to, když mohu někomu pomoci posunout se dál, srovnat si myšlenky nebo prostě jen vědět, že nikdo není dokonalý a že i tací, kteří po cestě osobního rozvoje jdou již nějakou dobu, tak také mají stále na čem pracovat.